18 Ağustos 2017 Cuma

WALDORF İSTANBUL İLKOKUL KAMPÜSÜNDE AİLE KAMPI


KAMP TARİHİ: 19-20 Ağustos 2017

KAMP PROGRAMI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

10:00-11:00 : Kampüse giriş
11:00-13:00 : Çadır Kurma
13:00-13:30 : Kampüsü tanıma
13:30-14:30 : Öğlen yemeği
14:30-16:30 : Oyun Zamanı
16:30-18:00 : Orman yürüyüşü
18:00-20:30 : Akşam Yemeği
20:30-21:30 : Serbest Zaman
21:30-           : Kamp ateşi ve sohbet

20 Ağustos 2017 Pazar


08:00-10:00 : Kahvaltı
10:00-11:30 : Orman Yürüyüşü
11:30-12:30 : Çadır Sökümü ve vedalaşma

KONAKLAMA 

Konaklama Waldorf İstanbul girişiminin ilkokul olarak kullanacağı yeni kampüs bahçesinde olacaktır. Çadırlarımızı okulun bahçesinde kuracağız. Tuvalet ve mutfak ihtiyaçları için okul binasını kullanabileceğiz. Okul binasında konaklama mümkün olmayacaktır, dolayısıyla gelen ailelerimizin konaklama için gerekli çadır, uyku tulumu, mat gibi kamp malzemelerini yanlarında getirmelerini rica ederiz.
Çadırı olmayan veya konaklamak istemeyip grupla günübirlik bir arada bulunmak isteyen ailelerimiz de etkinliğimize katılabileceklerdir.
Adres: Yavuz Selim Mah. Karadeniz Caddesi, No: 52 Çavuşbaşı Beykoz

ULAŞIM

Herkesin kendi imkanlarıyla gelmesi gerekecektir. Araçlarınızı kampüsün içerisindeki tören alanına park edebileceksiniz.
Üsküdar’dan 15KÇ’ye binip Dutdere durağında inebilirsiniz. Okul durağın karşında.

YEME-İÇME

Gezimiz boyunca 1 kahvaltı, 1 öğlen yemeği bir de akşam yemeğini kamp alanında hazırlayacağız. Dolayısıyla katılımcılarımızın bu öğünler için yanlarında yiyecek-içecek malzemeleri getirmeleri gerekiyor. Okulun mutfağı var, burada lavabo, fırın, buzdolabı kullanımı mümkün ama her birinden birer tane bulunduğu için kullanım sınırlı olacaktır. Dolayısıyla mümkün olduğunca evden hazırlayıp getirebileceğiniz malzemeleri tercih etmenizi öneriyoruz (börek, poğaça, salata vs.) Mutfakta çok fazla mutfak malzemesi bulunmadığından yemekler esnasında kullanacağınız mutfak malzemesini yanınızda getirmenizi rica ederiz.
Cumartesi akşamı yapılacak mangal organizasyonu için elimizde sınırlı sayıda mangal olduğundan elinde portatif mangalı olanların da yanlarında getirmelerini rica ederiz. Mangal için odun-kömür getirilmesine gerek yoktur; onları okuldan temin edebileceğiz. Mangal için herkesten yemek istediği yiyecekleri de yanlarında getirmelerini rica ederiz.
Yemeklerin yenebileceği ortak masalar kuracağız, yanınızda ayrıca masa-sandalye getirmenize gerek yok; arzu edenler şezlong getirebilirler.

LAVABO

Lavabo ihtiyaçlarımız için okul binamızda bulunan 2 adet ve okul müştemilatında bulunan bir adet tuvalet kullanılabilecektir.

KATILIM PAYI

Kamp etkinliğimiz için hem okulda kullanılacak ortak alanların temizliği, sarf malzemeleri vs için hem de okula bağış olarak kullanılmak üzere bir katılım payı alınacaktır. Bu sebeple hem konaklama yapacak hem de günübirlik bizimle beraber olacak ailelerimizden aile başına 30 TL katılım payı alınacaktır.

KAYIT

Okul projemizin üyelerinden Güliz hanıma ulaşmanız gerekiyor. Kaç kişi katılacağınızı (yetişkin/çocuk) ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli.
Güliz Kalender: (531) 341 23 74

Nisan İmece Anaokulu
Waldorf Pedagojisinden esinlenilmiştir


1 yorum:

  1. anaokulu malzemeleri,eğitici oyuncaklar,kreş oyuncakları,anaokulu mobilyaları,anaokulu donanımları,eğitim araçları,okul öncesi eğitim araçları,eğitici oyunlar,toys,kindergarten materials,kindergarten toys,kreş malzemeleri,kreş mobilyaları,ahşap ve keçe oyuncaklar,akülü ve pedallı araçlar,akıllı tahta,robotik kodlama ve teknolojik oyuncaklar,galoşuk,yazı tahtaları,panolar,spor grupları,dolap ve kitaplıklar,masa ve sıralar,ilgi köşleri,ofis mobilyaları,macera parklar tıkla sepete ekle anaokulu ve kreş,yengeç eğitim araçları https://www.yengecegitim.com

    YanıtlaSil