9 Nisan 2015 Perşembe

Karenin dışına çıkmak

Sevgili EYLEM KORKMAZ, SEDA SARAÇ, DOĞUKAN ŞAYAN çok güzel bir iş yaptılar ve bizleri karenin dışına çıkardılar. 
Waldorf pedagojisini hakkıyla Christine ve Christianna anllatı. Christine 44 yıldır Christianna 30 yıldır Waldorf için çalışan eğitmenler. Çin, Filistin, Şili ve nice ülkeler, 
Yine görüşmek üzere sevgili dostlarımız... 

Sevgili organizasyon komitesinin yazısı çok güzel özetlemiş, 
Çok güzel oldu emeklerinize sağlık nice eğitmen ve nice anne babaya ilham kaynağı oldular sevgili karenin dışına çıkan hocalarımız. 


 http://www.alternatifokullar.com/

4-5 Nisan Okul Öncesinde Alternatif Eğitim Alternatif Okullar Konferansında bizimle olan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz. 4-5 Nisanda yaklaşık 500 katılımcıyı ağırladık. Yaptıkları eleştiriler sonraki organizasyonları daha iyi yapabilmemiz açısından çok değerliydi. Ayrıca katılımcılarımızdan aldığımız tebrikler ve teşekkürler yeni etkinlikler için bizleri motive etti. Çok teşekkür ederiz. Her ne kadar önkayıt yaptırmadan beklenmedik şekilde gelen 100 konuğumuzu misafir etmek bizi mutlu etse de organizasyon ve ikramlar açısından güçlük yaşamamıza neden oldu. Bu aksaklıklardan dolayı herkesten özür dileriz.
Konuşmacılarımız Angela Geoghegan, Berna Ocak DundaralpBogachan Dundaralp, Christinaanna Verbraeken, Christine Johanna Cornelius, Rita Melia ve Ute Strub’a sonsuz teşekkürler. İyiki geldiler ve konuğumuz oldular.
Haliç Üniversitesi, Bildung Geltanten ve Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ne konferansa sundukları desteklerden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Sayın Adnan Çakır’a ve ekibine her etkinliğimizde bizlere destekleriniz esirgemedikleri için minnettarız. Mücahit Oktan'a gösterdiği dayanışma ve harcadığı emek için teşekkür ederiz. Kendisiyle daha birçok etkinlikte beraber çalışacağımızı umut ediyoruz.
Konferans sırasında bize destek olan Haliç Üniversitesi temizlik görevlilerine ve teknik personeline de ayrıca teşekkürü borç biliriz.
Konferansımıza ulaşabildiğimiz tüm alternatif okulları davet etmiştik. Bu davete olumlu yanıt vererek ailelerle buluşmak ve kendi uygulamalarını tanıtmak konusunda gönüllü olarak aramızda yer alan Ayşegül Kreş ve Anaokulu, Erken Başarı Anaokulu, Gülen Çocuk Anaokulu, Nisan İmece, Kaleidoscope, Koza Eğitim Merkezi, Playorena, Tema the School, Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Eğitim Sanatı ve Dostları Derneği, Dündaralp Mimarlık’a çok teşekkür ederiz. Konferansımıza renk kattılar. Bir sonraki etkilniğimizde umarız daha fazla sayıda okul bizlerle birlikte olacak.
Konferans organizasyonu sırasında katılımlarıyla yanımızda olan dostlarımıza, hocalarımıza teşekkür ederiz. Ne kadar şanslı olduğumuz bize tekrar gösterdiler. Ayrıca bu dostlarımızdan bazıları konferans sırasında ve öncesinde kendilerinden rica ettiğimiz her konuda yardımlarını esirgemediler. Sevgili Adnan Çakıroğlu, Cana Bilir-Meier, Çağla Pazar, Cigdem AksoyEmine Özgül Fahrettin Hasan Adagideli,Hakan Sabancı, Hande Usbaş, Hasan Korkmaz, Kadir Akkara Yardımcı,Wenda M. Koyuncu, Mehri Erol, Omer Ozkan, Müjgan Korkmaz, Serkan Özkan, Selim Saraç, Songül Yılmaz, Tuba Biryan Ural, Yeşim özşen,Zühal Bilir-Meier iyi ki sizler gibi güzel dostlarımız, arkadaşlarımız var. Teşekkürler. Ayrıca atladığımız isimler varsa şimdiden özür dileriz :))
Çevirmenlerimize de teşekkür ederiz. Yoğun bir programda sabırla çeviri yaptılar. Sevgili Pırıl Akkuş hamile olmasına rağmen Ankara’dan bizleri kırmayarak geldi. İyi ki varsın Pırıl.
Kayıt masası, ikram masası ve kitap standından görevli arkadaşlarımız Burcu Deveci, Semih Özdemir ve Fatma Atalay’a minnettarız. Yoğun bir kalabalık karşısında yorucu bir işi sabırla yaptılar. Ellerine, emeklerine sağlık.
Son olarak fotoğraflar için sevgili Cana Bilir-Meier’e sonsuz teşekkürler.
SONUÇ OLARAK HERKESE HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ…BİR SONRAKİ ETKİNLİĞİMİZDE GÖRÜŞMEK ÜZERE
SEVGİLERİMİZLE,
EYLEM KORKMAZ, SEDA SARAÇ, DOĞUKAN ŞAYAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder